Studio Rehabilitacji Pilates to miejsce, gdzie prowadzone są usługi rehabilitacyjne oraz indywidualne i grupowe treningi Medical Pilates. Tak jak sam J. Pilates mówił ćwicz codziennie, zatem warto na stałe zaprzyjaźnić się z tą formą ćwiczeń "... Po 10 godzinach czujesz różnicę, po 20 godzinach widzisz różnicę, a po 30 masz już nową sylwetkę..."

  • Czas trwania: treningi indywidualne i grupowe trwają 55 minut.
  • Nowi klienci chcący uczęszczać na treningi do Studia umawiają się na 1 lekcję indywidualną, po której mogą dołączyć do grupy lub kontynuować treningi indywidualne. Na pierwsze zajęcia można się zapisać telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy Studia.
  • Pierwsza sesja treningu personalnego składa się z części wstępnej oraz treningu. Część wstępna obejmuje analizę postawy podczas której zostają określone wskazania do ćwiczeń, po czym następuje część praktyczna treningu personalnego.
  • Strój: na zajęcia prosimy przychodzić w wygodnym stroju. Obuwie sportowe jest niepotrzebne, ponieważ ćwiczymy na boso, ewentualnie w skarpetkach, najlepiej antypoślizgowych.
  • Punktualność i telefony: Na zajęcia prosimy się nie spóźniać, a w trakcie ich trwania o wyłączenie lub wyciszenie telefonów komórkowych.

Regularne ćwiczenie rozwinie równowagę, wytrzymałość i elastyczność. Ciało odzyska sprężystość, poprawi się sylwetka, figura stanie się smukła. Będziecie mniej zestresowani, a tym samym będziecie mieć więcej energii. Podczas ćwiczeń nie wykonujemy gwałtownych ruchów i podskoków - jest to metoda doskonała dla osób w każdym wieku odczuwających bóle stawów i kręgosłupa spowodowanych: wadami postawy, urazami, przykurczami mięśniowymi czy otyłością. Trudno o bardziej wszechstronny i bezpieczny trening. Pokochały go znane gwiazdy, takie jak Madonna i miliony kobiet na całym świecie.

Aktualności

2018/04/14

Pilates ❤️❤️❤️ z cudownymi osobami ❤️❤️❤️

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2018/04/09
OneWay STUDIO

Super 😊

Dzisiejsza joga 💪 z Markiem, zapraszamy 😘

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2018/04/05

Serce aż bije mocniej❤️💐❤️, kiedy coraz więcej osób chce praktykować Pilates ❤️❤️❤️ w każdy czwartek dodatkowa godzina PILATES + STRETCHING o 17.40. Zostały 3 wolne ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Oferta

Galeria zdjęć