Studio Rehabilitacji Pilates to miejsce, gdzie prowadzone są usługi rehabilitacyjne oraz indywidualne i grupowe treningi Medical Pilates. Tak jak sam J. Pilates mówił ćwicz codziennie, zatem warto na stałe zaprzyjaźnić się z tą formą ćwiczeń "... Po 10 godzinach czujesz różnicę, po 20 godzinach widzisz różnicę, a po 30 masz już nową sylwetkę..."

  • Czas trwania: treningi indywidualne i grupowe trwają 55 minut.
  • Nowi klienci chcący uczęszczać na treningi do Studia umawiają się na 1 lekcję indywidualną, po której mogą dołączyć do grupy lub kontynuować treningi indywidualne. Na pierwsze zajęcia można się zapisać telefonicznie lub osobiście w godzinach pracy Studia.
  • Pierwsza sesja treningu personalnego składa się z części wstępnej oraz treningu. Część wstępna obejmuje analizę postawy podczas której zostają określone wskazania do ćwiczeń, po czym następuje część praktyczna treningu personalnego.
  • Strój: na zajęcia prosimy przychodzić w wygodnym stroju. Obuwie sportowe jest niepotrzebne, ponieważ ćwiczymy na boso, ewentualnie w skarpetkach, najlepiej antypoślizgowych.
  • Punktualność i telefony: Na zajęcia prosimy się nie spóźniać, a w trakcie ich trwania o wyłączenie lub wyciszenie telefonów komórkowych.

Regularne ćwiczenie rozwinie równowagę, wytrzymałość i elastyczność. Ciało odzyska sprężystość, poprawi się sylwetka, figura stanie się smukła. Będziecie mniej zestresowani, a tym samym będziecie mieć więcej energii. Podczas ćwiczeń nie wykonujemy gwałtownych ruchów i podskoków - jest to metoda doskonała dla osób w każdym wieku odczuwających bóle stawów i kręgosłupa spowodowanych: wadami postawy, urazami, przykurczami mięśniowymi czy otyłością. Trudno o bardziej wszechstronny i bezpieczny trening. Pokochały go znane gwiazdy, takie jak Madonna i miliony kobiet na całym świecie.

Aktualności

2018/12/17

Kochani już niebawem Święta, mam nadzieję, że juz jutro spotkamy się na wspólnym Pilates, oto harmonogram na najbliższy tydzień i okres Świąteczny 🎄🎄🎄
Wtorek 18.12 - 17.40 Pilates ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2018/11/18

System ćwiczeń, który stworzył Joseph Pilates w celu wzmocnienia mięśni, zwiększenia ich elastyczności i poprawy ogólnej kondycji. Wykonywane na macie lub z użyciem sprzętu: fit balls, ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2018/11/11

Informujemy, że poniedziałek 12 listopada jest dniem wolnym. Zapraszamy we wtorek.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Oferta

Galeria zdjęć